مدیر جهاد کشاورزی اردکان ، از بهره برداری 10 طرح در بخش مرکزی ، عقدا و خرانق این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان یزد محمدحسین وطن خواه با بیان اینکه 21 تا 27 خرداد ماه به عنوان هفته جهاد کشاورزی نامگذاری شده است ، افزود: در مراسمی با حضور مسوولان 10 طرح با سرمایه گذاری بالغ بر 70میلیاردریال در اردکان به بهره برداری رسید .

وی اضافه کرد: برای بهره برداری از این طرح ها 9 میلیاردریال بصورت کمک بلاعوض و 30 میلیاردریال نیز تسهیلات بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردکان با بیان اینکه پنج طرح در زمینه آب ، خاک و زیربنایی بوده است ، خاطرنشان کرد: این طرح ها در سطح 262 هکتار با سرمایه گذاری 18 میلیارد 340 میلیون ریال که 9 هزار میلیارد ریال آن کمک بلاعوض بوده اجرا شده است.

وطن خواه اظهار کرد: سه طرح نیز در حوزه پرورش دام و طیور و آبزیان با سرمایه گذاری 23 میلیارد و 500 میلیون ریال و میزان تسهیلات پرداخت شده از این بخش 12 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به اینکه دو طرح نیز در بخش صنایع تبدیلی به بهره برداری رسیده است ، ادامه داد: میزان سرمایه گذاری این بخش 28 میلیارد و 500 میلیون ریال و میزان تسهیلات 14میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردکان ، از تجلیل کشاورزان نمونه اردکانی در بخش زراعت ، باغبانی و کشاورزی که در مراحلی انتخاب شده اند خبر داد و افزود د: این افراد به جهاد کشاورزی استان یزد معرفی و با حضور مسوولان استانی از آنها تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

اخبار وزارت جهاد کشاورزی

خبرخوان یافت نشد